Novinky

Akční dubnová nabídka – 18 %

Vrstvené dubové podlahy se slevou -18 %

Na druhou polovinu dubna pro vás máme připravenou akční nabídku na dřevěné dubové vrstvené podlahové lamely v šířce 138 mm, délce 2 200 mm a tloušťce 14 mm s nášlapem 3,5 mm. Nakupte do konce dubna se slevou-18 %.

Uvedené ceny jsou za m2 bez DPH.

Akce se vztahuje na veškeré barevné odstíny ze základní barevnice pro rok 2019/2020.

Inspirujte se

Díky modulárnímu systému výroby je možné design lamel přizpůsobit vašim požadavkům. Vyberte si sukovatost dřeva, opracování povrchu i barevný odstín dle vaší představy. Na přiložených fotografií naleznete některé z mnoha našich realizací.

EXTORI PARQUET V PRAŽSKÉM UPM

Na konci roku 2017 se po mnohaletém uzavření znovu otevřeli expozice Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. Na výstavní ploše přes 2 750 m2 byly použity parkety EXTORI.

Parkety realizované v UPM jsou v čistém třídění „A“ a barevném odstínu NATUR, který nechává vyniknout přírodní struktuře dřeva. Rekonstrukce podlah probíhala v postupných fázích více než dva a půl roku.

Prohlédněte si, jakým způsobem rekonstrukce probíhala na fotografiích v přiložené galerii.

Zdroj fotografií: https://upm.cz/

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VELETRH

Už ve středu 15. května budete mít možnost seznámit se s našimi produkty v rámci veletrhu Favia, která se koná v dostihovém areálu v pražské Chuchli (Radotínská 34, Praha).

Program veletrhu:

  • 11:00 otevření expozice
  • 12:00 oficiální záhájení
  • 13:00 doprovodné aktivity jako prohlídka stájí
  • 15:00 dostihy
  • 17:00 ukončení

Napište si o vstupenky na extori@torin.cz

NAVŠTIVTE NÁS NA DESIGN SHAKERU

DESIGN SHAKER, největší jarní veletrh interiérového designu, který probíhá v souběhu s veletrhy Světlo v architektuře FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty.

Již poosmé v řadě se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu DESIGN SHAKER proběhne opět v březnu, ve dnech 21. – 24. 3. 2019. Opět slibuje prostor pro představení samotných tvůrců, především mladých začínajících designérů, ale i zavedených značek a českých výrobců.

Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a současně vytvořit ideální platformu pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní výstavou kurátorovanou, tj. návštěvníkům budou představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Garantem kvalitního výběru je architektka a interiérová designérka Ing. arch. Hana Medková, která má dlouhodobé zkušenosti z oblasti architektury, designu a umění.

Další zvučná jména české i zahraniční designerské scény pak budou mimo jiné představena v rámci Media Café, kde budou stejně jako v předchozích ročnících probíhat workshopy a přednášky. Media Café bude opět živým srdcem celého veletrhu, kde si u dobré kávy mohou návštěvníci přečíst či poslechnout novinky ze světa designu.

DESIGN SHAKER není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s designéry a architekty přímo na veletrhu. K tomuto účelu bude sloužit sekce veletrhu s názvem Fresh Space, kde bude možné se zblízka podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problému. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Další sekci přehlídky tradičně tvoří Big Deal představující výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.